Galeri

Güven Otel

görmeye değer çok şey var…

Ödemiş’in ilçe merkezi kadar, ilçenin etrafındaki yerleşim yerleri de, tarihi dokusu ve doğal güzellikleriyle göz alıyor. Ödemiş’e 8 kilometre uzaklıkta, Bozdağ’ın Küçük Menderes Ovası’na indiği, güney eteğinde yer alan Birgi Osmanlı dönemine ait mimarı yapılarıyla, yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı olmayı hakediyor.


Ödemiş’e 18 kilometre mesafede ve denizden tam 1050 metre yüksekte bulunan Gölcük, yaz aylarında bile yaşattığı ilkbahar havasıyla, çok özel bir yayla olma özelliğini taşıyor.


Ödemiş’in 30 kilometre kuzeyinde yer alan Bozdağ, denizde 2159 metre yüksekliğiyle, bölgenin adeta, manzarası eşsiz bir buzdolabı görevini üstleniyor… Kışın yoğun kar yağışı alan Bozdağ, kayak turizmi için de oldukça doğal ve keyifli bir pist oluşturuyor.

Bize göre toplantılar, sıkıcı olmak zorunda değiller. Güven Otel’in ferah ve geniş teras katı, her türlü toplantınız için ideal.

Bize göre kahvaltı, önünüze getirileni değil, dilediğinizi yiyebilmektir. Güven Otel’in zengin ve açık büfe kahvaltı mönüsünden dilediğiniz yiyecekleri seçebilirsiniz.

Bize göre, bir otel sadece konaklamak için değildir. Güzel bir sabaha uyanmanız, güne zinde başlamanız, ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi elinizin altında bulmanız bizim için çok önemli.

Ödemiş’in ilçe merkezi kadar, ilçenin etrafındaki yerleşim yerleri de, tarihi dokusu ve doğal güzellikleriyle göz alıyor.