Hakkımızda

Güven Otel

Hoşgeldiniz!

Belki kültürel değerlerimizi görmeye geldiniz… Belki de, şöyle mis gibi bir dağ havası alalım, şehrin stresinden uzaklaşalım istediniz… Belki bir hafta sonu, Gölcüğün manzarasını izlemek, Kırkoluk’tan su içip, dilek tutmak hevesindesiniz… Ya da ilçemizi işleriniz için ziyaret ettiniz…

Hoşgeldiniz!

Kendinizi evinizde hissettirmek, günün yorgunluğunu atmanızı sağlamak için, konforlu odalarımız, özenli mutfağımız, toplantı salonumuz ve güler yüzlü personelimizle hizmetinizdeyiz.

Bize göre toplantılar, sıkıcı olmak zorunda değiller. Güven Otel’in ferah ve geniş teras katı, her türlü toplantınız için ideal.

Bize göre kahvaltı, önünüze getirileni değil, dilediğinizi yiyebilmektir. Güven Otel’in zengin ve açık büfe kahvaltı mönüsünden dilediğiniz yiyecekleri seçebilirsiniz.

Bize göre, bir otel sadece konaklamak için değildir. Güzel bir sabaha uyanmanız, güne zinde başlamanız, ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi elinizin altında bulmanız bizim için çok önemli.

Ödemiş’in ilçe merkezi kadar, ilçenin etrafındaki yerleşim yerleri de, tarihi dokusu ve doğal güzellikleriyle göz alıyor.