Standart Oda

rahatınız için…

Bize göre, bir otel sadece konaklamak için değildir. Güzel bir sabaha uyanmanız, güne zinde başlamanız, ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi elinizin altında bulmanız bizim için çok önemli. Güven Otel’de dilediğiniz an sıcak duş alabilir, internet hizmetimizden günün her saati yararlanabilir, televizyon izleyebilirsiniz. Klimalı odalarımızdaki telefonlarımızdan, her türlü ihtiyacınızı anında resepsiyon görevlilerimize iletebilirsiniz. Kıyafetleriniz için geniş gardroplarımız, sağlığınız için saç kurutma makinelerimiz odalarımızda hizmetinizde. Otelimizde her zaman rahat etmenizi dileriz…


Oda Resimleri

Bize göre toplantılar, sıkıcı olmak zorunda değiller. Güven Otel’in ferah ve geniş teras katı, her türlü toplantınız için ideal.

Bize göre kahvaltı, önünüze getirileni değil, dilediğinizi yiyebilmektir. Güven Otel’in zengin ve açık büfe kahvaltı mönüsünden dilediğiniz yiyecekleri seçebilirsiniz.

Bize göre, bir otel sadece konaklamak için değildir. Güzel bir sabaha uyanmanız, güne zinde başlamanız, ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi elinizin altında bulmanız bizim için çok önemli.

Ödemiş’in ilçe merkezi kadar, ilçenin etrafındaki yerleşim yerleri de, tarihi dokusu ve doğal güzellikleriyle göz alıyor.